Zdeněk Pernica

Zdeněk Pernica

kandidát na primátora

Jakou mám vizi

Jako vrcholový sportovec ctím pravidla. A my je chceme zavést i v politice. Ze krást se nemá a má se pracovat ku prospěchu celku. To pro řadu zástupců současných stran bude tvrdé překvapeni. A věřím, ze bude platit hlavní sportovní zásada – že vyhrává ten lepší. Pak tedy budeme úspěšní my. A obyvatelé Brna s námi.

Co chci změnit ve městě
Prvořadým cílem pro mne je, aby se středobodem zájmu vedení města zase stal slušný člověk. Aby přestali řešit zájmy svých neziskovovek, spolků a nebo nepřizpůsobivých lidí někde ze slovenských kotárů…
Chceme obnovit privatizaci obecních bytů. Prostě je prodat za výhodné peníze jejich nájemníkům. Je to lepší než když tam kvůli svým projektům nastěhují feťáky a bordeláře. A rozhýbá to trh s byty. Ostatní strany o tom mluví, ale za dvacet let proto nic neudělaly.
Chceme normalizovat dopravu. Postupně představíme kroky, které zastaví tu dopravní genocidu, kterou na občanech provedl Hollan (Žít Brno/Piráti) za asistence vedení radnice. Pro nás to není politikum, my se tímto tématem nechceme dostat do funkcí, jako různá podivná sdružení, my v Brně opravdu žijeme a vidíme tu hrůzu.
A poslední oblast je taková společensko-sportovní. Zahrnuje podporu sportu, rodiny, normálního životního stylu.

O mně

Od 13 ti let se věnuji bojovým sportům, začínal jsem s kickboxem, poté přešel postupně na thaibox, klasický box a MMA. Jsem dvojnásobným mistrem ČR v kickboxu a trojnásobným mistrem ČR v thaiboxu. Jsem držitelem bronzové medaile z Mistrovství Evropy v thaiboxu. Celkem mám za sebou skoro 80 profesionálních zápasů.
V současnosti mám vlastní firmu v oblasti bezpečnosti a společně s Tomášem Hronem vedu tělocvičnu, kde také působím jako trenér.

Moje moto je: Být fit a slušně žít.

zdenek.pernica@slusni-lide.cz

Další kandidáti

Michal Denker

Michal Denker

kandidát č. 3 pro Starý Lískovec
Mgr. Monika Doležalová

Mgr. Monika Doležalová

kandidátka č. 2
Petra Velebová

Petra Velebová

kandidátka č. 4 pro Nový Lískovec
Mgr. Lenka Odehnalová

Mgr. Lenka Odehnalová

kandidátka č. 2 pro Nový Lískovec