Ing. Vladimír Kuchař

Ing. Vladimír Kuchař

kandidát č. 4

47 let, absolvent Slezské univerzity, jsem marketingovým stratégem a konzultantem, řídím vlastní firmu, jako jeden ze dvou lidí v zemi jsem také soudním znalcem v oboru reklamy, propagace a marketingu. Mám dlouholetou partnerku a syna.

Proč kandiduji, na co se chci zaměřit

Protože toho mám prostě dost. Každý rozumný člověk musí vidět, že to co se nyní v Brně děje je prostě šílené. Levicoví aktivisté rozdávají byty nepřizpůsobivým, vyhazují se peníze na nesmyslné pseudokulturní akce pro jejich kamarádíčky a přitom vedení města není schopné postavit jediné nové parkoviště. Když se proti tomu někdo ozve, tak pěkně po bolševicku překrucují pravdu, zostuzují a ničí každého, kdo třeba jen nesouhlasí s jejich názorem.

Nelíbí se mi to, a protože jen nadávat není můj styl, tak jsem se rozhodl začít u sebe a aktivně s tím něco dělat. Při práci pro město či Brno-střed bych se rád zaměřil na zjednodušení života lidí při vyřizování věcí na úřadech a na podporu malých a středních podnikatelů.

Můj vztah k Brnu

V Brně žiju od malička a jsem velký patriot, nedám na náš štatl dopustit. V Brně se dobře žije, mám tady rodinu, přátelé. Na Brně je skvělé, že je velké tak akorát. Má všechny výhody velkého města a není přitom tak anonymní jako třeba Praha. Rád chodím objevovat nová místa a i když mám většinu prochozenou, občas objevím novou zajímavou ulici nebo zákoutí.

Zájmy

Snažím se naplňovat heslo “ve zdravém těle zdravý duch”, takže se udržuji v kondici jak tělesně, tak po duchovní stránce. Chodím pravidelně cvičit, rád si vyjedu na kole a letos jsem dal svůj první Spartan race. Když mám aspoň trochu čas, tak si rád přečtu dobrou knížku.

Další kandidáti

Viktor Hell

Viktor Hell

kandidát č. 3 pro Brno-střed
Ing. Ilja Res

Ing. Ilja Res

kandidát č. 2 pro Vinohrady
Petra Šimíková

Petra Šimíková

kandidátka na starostku Vinohrad
Petra Velebová

Petra Velebová

kandidátka č. 4 pro Nový Lískovec