Kandidátní listiny jsou podány

Kandidátní listiny jsou podány

Hnutí Slušní lidé a Strana soukromníků České republiky společně pod jménem Slušní lidé a Soukromníci kandidují v podzimních komunálních volbách do zastupitelstva města Brna a třinácti jeho částí.
Lídrem kandidátky do zastupitelstva města Brna i městské časti Brno-střed je předseda hnutí Slušní lidé Zdeněk Pernica. “Město potřebuje impuls a změnu”, říká Pernica a dodává: “Naše kandidátka je pestrá – místostarostka, ředitel základní školy, soudní znalec nebo reprezentační trenér – výsledky práce i osobní život našich kandidátů jsou zárukou, že budou jedinou hrází proti bloku vítačů, sluníčkářů a partají, co skoro třicet let bačovali naše město.”
Na druhém míste kandidátky je Mgr. Monika Doležalová, úspěšná místostarostka městské části Brno-Židenice. Soukromníky na čtvrtém míste zastupuje Ing. Vladimír Kuchař, marketingový specialista a soudní znalec.
Programem koalice Slušných lidí a Soukromníků je privatizace obecních bytů, zásadní změna fungování dopravy, podpora sportu, rodiny a podnikání. Oba subjekty se také dlouhodobě vymezují proti rozhazovačné, klientelistické a multikulti politice magistrátu.